להחזיר את החיוך לחיים

מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ ! השאירו פרטים

יתרונות החיוך

החיוך פותח לנו אינספור דלתות. לפי מחקרים רבים החיוך ״שובר את הקרח״ בין אנשים, עוזר לתחושת אמינות, מגביר את הביטחון העצמי, עוזר לאנשים במציאת בני זוג, מציאת עבודה, הצלחה בעבודה, ועוד היבטים רבים שמשדרגים את איכות החיים משמעותית.
החיוך:

  • הוא אחד מהדברים הראשונים שרואים ובוחנים אצל אדם שטרם פגשנו
  • מעיד (גם בתת מודע) על הרגלי היגיינה, בריאות ואפילו מצב סוציו-אקונומי
  • מקרב בין אנשים ועוזר ביצירת אמינות וחיבה
  • שיניים לבנות ונקיות נחשבות ל״כרטיס ביקור״ ומסייעות רבות ליצירת רושם טוב|

    פעמים רבות יצא לי להיתקל, עוד לפני שעסקתי בתחום החיוך, באנשים המחייכים בפה סגור, מסתירים את החיוך בעזרת כף היד, או פשוט נמנעים מלחייך – והכל בגלל מצב השיניים. הבעיה היא שבתת-מודע אנשים אחרים פשוט יודעים את הסיבה אדם שנמנע מלחייך בפה פתוח ורחב יתפס בעיני אחרים במקרה הטוב כנבוך ובעל/ת בטחון עצמי נמוך, ובמקרה הפחות טוב כמישהו/מישהו שיש להם מה להסתיר, או כאדם שאינו ״מצליחן״.

מחקרים הראו שלחיוך יש יכולת להוריד לחץ ומתח. פעולת החיוך מסייעת בשחרור של אנדרופינים (האחראים על מצב הרוח) למוח, ומדכאת את ההורמונים הקשורים בלחץ וחרדה, דוגמת קורטיזון ואדרנלין. התחושה הטובה של חיוך היא ״מדבקת״, ולפי מחקר שנעשה בארה״ב, אנשים חייכנים נתפסים ע״י עמיתיהם לעבודה/לעסקים כאנשים יותר מוכשרים ומוצלחים. אך לצערנו, לא לכולם יש את היכולת לחייך חיוך מושלם.

למזלנו, שיניים לא אסתטיות וחיוך לא מושלם הם לא ״גזירה משמיים״. ההתפתחויות שחלו בתחום בשנים האחרונות, מאפשרות כיום שליטה אבסולוטית ומדויקת בתוצאה, ועיצוב מושלם של תצורת השיניים והחיוך גם למי שלא התמזל מזלם להיוולד עם תצורת שיניים מושלמת, או שמסיבות שונות סובלים משיניים כהות, לא ישרות או אפילו שבורות.

בואו גלו את החיוך שלכם מחדש !