ד״ר ניר שחימוב מציג:

ציפוי שיניים למינייט (חרסינה) תוך 2 פגישות בלבד!

*ללא פגיעה בחיות השן

לבדיקת התאמה לטיפול השאירו פרטים:

ד״ר ניר שחימוב - אסתטיקה דנטלית

את חיי אני מקדיש לשיטות הטיפול המתקדמות ביותר בעולם

שמסייעות ביצירת החיוך המושלם.

מכיוון שעיצוב החיוך הינו תחום עצום בפני עצמו ונדרש ידע רחב ודיוק קפדני, אני בין הרופאי שיניים הבודדים בעולם בכלל ובישראל בפרט שעוסקים אך ורק בתחום זה.

שיניים לא אסתטיות וחיוך לא מושלם הם לא גזירה משמיים. כיום ניתן להשיג שליטה אבסולוטית ומדויקת בעיצוב החיוך, לצפות וליישר את השיניים שלנו באופן מושלם – בטיפול נוח ולא כואב, ותוך מספר בודד של מפגשים, תוך שמירה מקסימלית על בריאות הפה.

החזרת היכולת לחייך מביאה שיפור עצום באיכות החיים והביטחון העצמי השינוי התהומי שהמטופלים רואים, אחרי שבמשך שנים הם פחדו לחייך, והעובדה שהצלחתי לשנות את חייהם לטובה, זה פשוט סיפוק אדיר.

אני כל כך מסור למצוינות בתחום האסתטיקה הדנטלית, אני מרצה ומלמד את התחום בארץ ובעולם ומעביר את הידע ואת הגישה חסרת הפשרות לרופאים נוספים בעולם. 

ציפוי חרסינה – כל מה שצריך לדעת

ציפוי חרסינה – כל מה שצריך לדעת
ברפואת השיניים המודרנית ישנם מספר סוגי ציפויים. בכל אחד מסוגי הציפויים נדרשת הכנה שונה לשיניים, צורה ההדבקה שונה וגם התוצאה המתקבלת שונה. בשנים האחרונות ציפוי שיניים בחרסינה נחשבת לשיטה פופולרית ומומלצת, שכן מדובר בשיטה נוחה ויעילה, המאפשרת ציפוי של השיניים בחומר חזק ואיכותי, שבסופו של דבר חזק ועמיד יותר מהשן הטבעית ומאפשר עמידות גדולה בפני שחיקה. לפני תחילת הטיפול נבצע הדמיית שיניים , אותה ניתן ״להלביש״ על הפה ולראות כיצד תראה התוצאה הסופית עוד לפני הטיפול עצמו.
במהלך השלב הראשון של הטיפול, שהוא פגישת הייעוץ בינינו, אוכל לסייע בבחירת החומר וסוג הטיפול הנכון.

תהליך הטיפול

התהליך, וגם האווירה במרפאה, מאוד אישיים. כשתגיעו אלינו, אנחנו קודם כל ניפגש, נדבר ונבין מה מפריע לכם. חשוב לזכור שהרי מדובר בטיפול שרוצים – לא טיפול שחייבים, ולכן יש חשיבות מאוד גדולה לתיאום ציפיות ולהבנה של מה מפריע לכם, מה הייתם רוצים לשנות, ומה התוצאה הסופית אליה אתם שואפים. למזלנו, כיום ניתן לבצע הדמיה מדויקת, אותה ניתן ״להלביש״ על הפה ולראות כיצד תראה התוצאה הסופית – עוד לפני הטיפול עצמו.

עוד לפני שנוגעים בשיניים ומתחילים בטיפול כלשהו, תתבצע סריקה תלת-מימדית בסורק המתקדם שלנו, והסריקה עוברת למעבדה על מנת שהטכנאי יוכל לעצב באופן דיגיטלי את התוצאה הסופית הרצויה, אותה נתכנן יחד לפי ההעדפות שלכם – וכמובן ההמלצות שלי. לדוגמה: תוכלו לבחור את הצבע הרצוי (מלבן טבעי ועד לבן ׳הוליוודי׳), את הצורה הסופית (לדוגמה, שיניים יותר עגולות, ארוכות, טבעיות וכו׳), תוך התאמה למבנה הפנים והעדפותיכם האישיות.

לאחר מכן אני מעתיק את ההדמיה מהמודל אל תוך פה המטופל, ואז הלכה למעשה אנו רואים כ״טיוטה״ איך צפויה להיראות התוצאה הסופית, מבלי שנעשתה עדיין כל השחזה או השפעה על המצב הנוכחי של השיניים או החניכיים.

במפגש הבא נכין את השיניים שלכם. לרוב נצטרך להוריד שכבה מאוד דקה מהשן, שכבה שלא פוגעת בחיוּת השן, על מנת שנוכל להדביק את הציפויים באופן טבעי, ושלא תהיה בליטה מהקשת של השיניים. בעבודה המדויקת הזו יש צורך להתחשב בהמון היבטים שונים, כגון מתאר החניכיים, תמיכה בשפה העליונה, קשת החיוך והיבטים מקצועיים נוספים.

יש לי ידע רב בבחירת החומרים הנכונים והמתאימים לכל טיפול. לכל מטופל ולכל מצב ישנה בחירת חומרים שונה ועיצוב שונה, ואני מקדיש את חיי למחקר ולמידה באופן קבוע, כדי להיות תמיד מעודכן בחומרים, בטכניקות ובציוד המתקדמים ביותר בעולם האסתטיקה הדנטלית ועיצוב החיוך.

על המרפאה

כיום אני פועל במרפאה שנמצאת בחולון, אותה הקים אבי בשנת 1977. בתשע השנים האחרונות אני מנהל ומוביל את המרפאה, בה אני מייצר עשרות חיוכים חדשים בחודש, תוך שימת דגש על שימוש בחומרים, בציוד ובטכניקות המתקדמות ביותר בעולם. מבחינתי זוהי אבן יסוד לטיפול איכותי – בעיני אם הטכניקה לא מדויקת בצורה אבסולוטית והחומרים לא מהשורה הראשונה, הצלחת הטיפול לא תתאפשר, לכן זה לא משהו שניתן להתפשר בו.

המרפאה שלנו מאובזרת בציוד המתקדם והמשוכלל בעולם, כולל סורק ייחודי שהוא מהבודדים בארץ ובעולם, שבאמצעותו אנחנו מעבירים את מתאר השיניים ברמת דיוק אבסולוטית למעבדה, לצורך תכנון ודיוק הטיפול, מה שבסופו של דבר אחראי במידה רבה להצלחת הטיפול ולנוחות והתחושה הטבעית שמטופלי מרגישים במשך שנים רבות.

2 טיפולים בשבועיים בלבד

ללא פגיעה בחיות השן

תוצאות הטיפול באמצעות ציפוי שיניים בחרסינה נחשבות לטובות ביותר מבין כל השיטות.
השיטה הנחשבת שמרנית מאוד ושאיננה מצריכה פגיעה בחיות השיניים.

לקוחות מספרים עלינו

מוכנים להחזיר לעצמכם את החיוך ?

לבדיקת התאמה לטיפול השאירו פרטים ונחזור אליכם:

ד"ר ניר שחימוב בשיחה היומית על ציפוי שיניים למינייט

נגן וידאו

בואו גלו את החיוך שלכם מחדש !